Roleta ścienna Dzień Noc - specyfikacja

Roleta ścienna Dzień i Noc Zebra II jest w 100% wykonana z wysokiej jakości poliestru. Składa się z naprzemiennych pasów półprzepuszczalnej tkaniny i siatki z przeszyciami w odcieniu materiału. Grubość tkaniny wynosi ok. 0,32 mm, natomiast jej gramatura to 131 g/m2. Roleta ścienna Dzień i Noc Zebra II wyposażona jest w łańcuszek o długości 130 cm, kołki montażowe i wkręty, napinacz łańcuszka, mechanizm oraz instrukcję. Roletę można przymocować inwazyjnie do ściany lub sufitu. Warto zaznaczyć, iż zamawiając ją, otrzymujesz 2-letnią gwarancję.

Roleta ścienna Dzień Noc – Zebra II - Gdzie kupić?

Roletę ścienną Dzień i Noc Zebra II możesz zamówić na stronie: https://minirolety.pl/roleta-scienna-dzien-i-noc-zebra-ii. W sklepie minirolety.pl kupisz ją w naprawdę atrakcyjnej cenie. Ponadto firma ta oferuje tę osłonę okienną w wielu kolorach - zarówno stonowanych, jak i żywych, wyrazistych. Dodatkowo na stronie minirolety.pl możesz zamówić osłonę okienną Zebra II na wymiar. W razie pytań lub wątpliwości, obsługa wspomnianego sklepu pozostaje do Twojej dyspozycji. Fachowcy udzielą Ci odpowiedzi i doradzą.

Roleta ścienna Dzień Noc – Zebra II - Cena

Ile kosztuje roleta ścienna Dzień Noc Zebra II? Informację o jej cenie znajdziesz na stronie: https://minirolety.pl/roleta-scienna-dzien-i-noc-zebra-ii/. Pamiętaj jednak, że aby poznać dokładny koszt zakupu tej osłony okiennej, należy uzupełnić informację o obciążniku i wymiarach. Po wypełnieniu wszystkich pól, ukaże Ci się cena. Jeśli złożysz w sklepie minirolety.pl zamówienie na kwotę wyższą niż 300 zł, otrzymasz wysyłkę gratis. Jeśli jednak Twój zakup nie przekracza tej kwoty, należy dodatkowo doliczyć cenę dostawy.

Niedawno zamówiłam roletę Dzień Noc Zebra II do kuchni i jestem bardzo zadowolona. Jest solidnie wykonana i dobrze wykończona, ładnie się prezentuje, a ponadto można ją kupić w naprawdę przystępnej cenie. Świetnie zastępuje firany i tradycyjne rolety. Polecam serdecznie!

Malwina

Kupiłem roletę Dzień i Noc Zebra II do sypialni i sprawdza się naprawdę fajnie. Jest świetną dekoracją i super spełnia swoje funkcje. Pozwala odciąć się od promieni słonecznych i jest dobrą alternatywą dla zasłon. Duży plus także za wykonanie i bardzo precyzyjne wykończenie. Polecam!

Eryk

Kilka tygodni temu zamontowałam roletę Dzień Noc Zebra II w salonie i jestem zachwycona. Wygląda prześlicznie, idealnie pasuje do okna, jest łatwa do utrzymania w czystości i stanowi skuteczne zabezpieczenie przed słońcem. Dodatkowo dostępna jest w naprawdę dobrej cenie. Polecam!

Marzena

Gorąco polecam roletę Dzień i Noc Zebra II. Wyróżnia się świetną jakością, jest banalnie prosta w montażu i ma piękny, intensywny kolor. Materiał jest naprawdę porządny, a całość jest starannie wykończona. Z pewnością zamówiłbym ją drugi raz. Polecam.

Filip